Wystawy

 Beauty Golden Moon*CZ

Ostrava   

4. 1. 2004  

klasa otwarta 

EX  

E. Reijers

Ostrava   

3. 1. 2004   

klasa otwarta  

EX3    

G. Mantovani

Ostrava 

20. 10. 2002

klasa otwarta  

EX3    

K. Preiss

Ostrava

19. 10. 2002

klasa otwarta 

EX3   

 J. Kytlerová

Valtice 

22. 6. 2002

klasa 6-10 miesięcy

VG2    

E. Reijers

Karviná

27. 4. 2002

klasa 6-10 miesięcy

EX1   

Ing. B. Mahelka

 

CH Lucky z Hvozdnice*CZ

Pardubice

23. 10. 2004

klasa premiorów

CAPIB   

B. Němcová

Hradec n. M.

17. 10. 2004   

klasa kastratów  

CAP  

S. Bruin

Hradec n. M.

16. 10. 2004   

klasa kastratów 

CAP     

G. Dumigan

Bratislava          

18. 9. 2004  

klasa kastratów 

CAP   

MVDr. K. Mahelková

Brno

27. 6. 2004

klasa czempionów

EX1 ohne

D. Sagurski

Brno

26. 6. 2004

klasa czempionów

EX1 ohne

J. Kytlerová

Ostrava 

19. 10. 2003 

klasa czempionów

CACIB

L. Comorio

Ostrava 

18. 10. 2003   

klasa czempionów

EX1 ohne

J. Knýová

Bratislava    

20. 9. 2003

klasa czempionów

CACIB

PharmDr. M. Kabina 

Žilina 

4. 5. 2003 

klasa otwarta 

CAC  

N. Sidorova

Frýdek-Místek

3. 5. 2003

klasa otwarta 

EX1 ohne 

MUDr. M. Říhová

Hradec Králové

12. 4. 2003 

klasa otwarta 

CAC

MVDr. K.Mahelková, J.Kytlerová

Bratislava

6. 4. 2003 

klasa otwarta 

CAC   

MVDr. K. Mahelková

Prostějov  

1. 12. 2002 

klasa 6-10 miesięcy

EX1   

PharmDr. M. Kabina

Pardubice

16. 11. 2002

klasa 6-10 miesięcy

EX1 

MUDr. M. Říhová

Ostrava  

20. 10. 2002

klasa 3-6 miesięcy

EX1   

J. Kytlerová

Ostrava

19. 10. 2002 

klasa 3-6 miesięcy

EX1 Nom  

K. Preiss     

 

Bonni Mon Isena*PL

Valtice

21. 6. 2008

klasa grandinterczempionów

CACE BIV

MVDr. K. Mahelková

Žilina

27. 4. 2008

klasa grandinterczempionów

CACE

S. Ojaniemi

Bohumín

26. 4. 2008

klasa grandinterczempionów

CACE Nom (Soutěž o nejmilejší britskou kočku)

MVDr. K. Mahelková

Chorzów

5. 4. 2008

klasa grandinterczempionów

CACE

H. S. Sneum

 Wroclaw 1.9.2007

klasa międzynarodowych czempionów

  CAGCIB Nom Special     BRI Show  D. Sagurski
 Ostrava 19.8.2007

klasa międzynarodowych czempionów

  CAGCIB  E. Reijers
 Olomouc 5.8.2007

klasa międzynarodowych czempionów

  CAGCIB BIV Nom  L. Anciau
 Nitra 12.11.2006

klasa międzynarodowych czempionów

  CAGCIB  MUDr. M. Říhová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Opava

22. 10. 2006

klasa międzynarodowych czempionów

CAGCIB

MUDr. M. Říhová

Opava

21. 10. 2006

klasa międzynarodowych czempionów

CAGCIB

S. Bruin

Bratislava

16. 9. 2006

klasa czempionów

CACIB

D. Mastrangelo

Ostrava

15. 10. 2005

klasa czempionów

CACIB

Ing. B. Mahelka

Ostrava

9. 1. 2005

klasa czempionów

CACIB

E. Reijers

Ostrava

8. 1. 2005

klasa otwarta 

CAC → šampion

B. Němcová

Ostrava

4. 1. 2004 

klasa otwarta 

EX2    

T. Friškovec

Ostrava   

3. 1. 2004   

klasa otwarta 

EX2 

E. Reijers

Prostějov 

29. 11. 2003  

klasa otwarta 

CAC

J. Knýová

Pardubice

15. 11. 2003

klasa otwarta 

EX1 ohne

B. Němcová

Ostrava  

19. 10. 2003

klasa otwarta 

CAC  

L. Comorio

Ostrava  

18. 10. 2003

klasa otwarta 

EX1 ohne 

J. Knýová 

Bratislava 

20. 9. 2003

klasa 6-10 miesięcy

EX1

B. Němcová

 

Camelia Silver Rain*CZ

Kraków

4. 6. 2005

klasa otwarta

CAC

D. Mastrangelo

Bohumín

23. 4. 2005

klasa otwarta

CAC

J. Kytlerová

Ostrava

9. 1. 2005

klasa 6-10 miesięcy

EX1

J. Kytlerová

Ostrava

8. 1. 2005

klasa 6-10 miesięcy

EX1 BIV

F. Milcent

Hradec n. M. 

17. 10. 2004

klasa 3-6 miesięcy

EX1

E. Reijers

Hradec n. M. 

16. 10. 2004

klasa 3-6 miesięcy

EX1 BIV    

S. Bruin

Elfie Silver Rain*CZ

Havířov

1. 5. 2006

klasa otwarta

CAC

N. Pahl

 

Gaspar z Muzyki*PL

Havířov

1. 5. 2006

klasa czempionów

CACIB

E. Reijers

Cieszyn

29. 4. 2006

klasa otwarta

CAC ŚChampion

T. Friskovec

Ostrava

8. 1. 2006

klasa otwarta

CAC

A. Shchukin

Ostrava

7. 1. 2006

klasa otwarta

Ex2

E. Reijers

Nitra

26. 11. 2005

klasa otwarta

CAC

MVDr. K. Mahelková

Ostrava

16. 10. 2005

klasa 6-10 miesięcy

EX1 NOM

E. Wieland-S