Výstavní úspěchy

Beauty Golden Moon*CZ

MVK Ostrava   

4.1.2004  

třída otevřená  

V  

E. Reijers

MVK Ostrava   

3.1.2004   

třída otevřená    

V3    

G. Mantovani

MVK Ostrava 

20.10.2002

třída otevřená 

V3    

K. Preiss

MVK Ostrava

19.10.2002

třída otevřená 

V3   

J. Kytlerová

MVK Valtice 

22.6.2002

třída 6-10 měsíců

VD2    

E. Reijers

MVK Karviná

27.4.2002

třída 6-10 měsíců

V1   

Ing. B. Mahelka

 

 


SC Bonni Mon Isena*PL

MVK Wroclaw

6.9.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

T. Friskovec

MVK Ostrava

17.8.2008

 třída grandinteršampionů

CACE BIV Nom

B. Němcová

MVK Ostrava

16.8.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

R. Voehringer

MVK Olomouc

2.8.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

B. Němcová

MVK Rybnik

19.7.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

N. Pahl

MVK Valtice

21.6.2008

 třída grandinteršampionů

CACE BIV

MVDr. K. Mahelková

MVK Žilina

27.4.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

S. Ojaniemi

MVK Bohumín

26.4.2008

 třída grandinteršampionů

CACE Nom (Soutěž o nejmilejší britskou kočku)

MVDr. K. Mahelková

MVK Chorzów

5.4.2008

 třída grandinteršampionů

CACE

H. S. Sneum

 MVK Wroclaw  1.9.2007  třída mezinárodních šampionů   CAGCIB Nom Special BRI  Show  D. Sagurski
 MVK Ostrava  19.8.2007  třída mezinárodních šampionů   CAGCIB  E. Reijers
 MVK Olomouc  5.8.2007  třída mezinárodních šampionů   CAGCIB BIV Nom  L. Anciau
 MVK Nitra  12.11.2006  třída mezinárodních šampionů   CAGCIB  MUDr. M. Říhová

MVK Opava

22. 10. 2006

třída mezinárodních šampionů

CAGCIB

MUDr. M. Říhová

MVK Opava

21. 10. 2006

třída mezinárodních šampionů

CAGCIB

S. Bruin

MVK Bratislava

16.9.2006

třída šampionů

CACIB

D. Mastrangelo

MVK Ostrava

15.10.2005

třída šampionů

CACIB

Ing. B. Mahelka

MVK Ostrava

9.1.2005

třída šampionů

CACIB

E. Reijers

MVK Ostrava

8.1.2005

třída otevřená  

CAC → šampion

B. Němcová

MVK Ostrava

4.1.2004 

třída otevřená  

V2    

T. Friškovec

MVK Ostrava   

3.1.2004   

třída otevřená

V2 

E. Reijers

MVK Prostějov 

29.11.2003  

třída otevřená 

CAC

J. Knýová

MVK Pardubice

15.11.2003

třída otevřená 

V1 ohne

B. Němcová

MVK Ostrava  

19.10.2003

třída otevřená 

CAC  

L. Comorio

MVK Ostrava  

18.10.2003

třída otevřená 

V1 ohne 

J. Knýová 

MVK Bratislava 

20.9.2003

třída 6-10 měsíců 

V1

B. Němcová

 

 


IC Camelia Silver Rain*CZ

MVK Opole

8.3.2008

třída šampionů

CACIB

S. Hamalainen

MVK Ostrava

21.1.2007

třída šampionů

CACIB

F. Milcent

MVK Olomouc

3.12.2006

třída šampionů

CACIB

R. Voehringer

MVK Valtice

26.6.2005

třída otevřená

CAC

L. Coste

MVK Kraków

4.6.2005

třída otevřená

CAC

D. Mastrangelo

MVK Bohumín

23.4.2005

třída otevřená

CAC

J. Kytlerová

MVK Ostrava

9.1.2005

třída 6-10 měsíců

V1

J. Kytlerová

MVK Ostrava

8.1.2005

třída 6-10 měsíců

V1 BIV

F. Milcent

MVK Hradec n. M. 

17.10.2004

třída 3-6 měsíců

V1

E. Reijers

MVK Hradec n. M. 

16.10.2004

třída 3-6 měsíců

V1 BIV    

S. Bruin

 

 


IC Elfie Silver Rain*CZ

MVK Opava

9.11.2008

 třída mezinárodních šampionů

CAGCIB

Y. Roca-Folch

MVK Opava

8.11.2008

 třída mezinárodních šampionů

Ex2

N. Pahl

MVK Brno

14.9.2008

 třída šampionů

CACIB

E. Wieland Schilla

MVK Rybnik

19.7.2008

 třída šampionů

CACIB

C. Kowalczuk

MVK Bohumín

26.4.2008

 třída šampionů

Ex4

S. Ojaniemi

MVK Chorzów

5.4.2008

 třída šampionů

CACIB

P. Bydlinski

MVK Opole

8.3.2008

 třída šampionů

CACIB

L. Coste

MVK Ostrava

20.1.2008

 otevřená třída

CAC BIV

PharmDr. M. Kabina

MVK Ostrava

19.1.2008

 otevřená třída

CAC

MUDr. M. Říhová

MVK Ostrava

13.10.2007

 otevřená třída

VD3

F. Milcent

 MVK Havířov  1.5.2006

otevřená třída

 CAC  N. Pahl

 

 


GIC Gaspar z Muzyki*PL

 MVK Ostrava  1.11.2009  třída grandinteršampionů  CACS  A. Wittich
 MVK Ostrava  31.10.2009  třída grandinteršampionů  CACS  M. Tausen
 MVK Ostrava  16.8.2009  třída grandinteršampionů  CACS  L. Comorio
 MVK Cieszyn  18.7.2009  třída grandinteršampionů  CACS, BIV, NOM  I. Pruchniak
 MVK Ostrava  2.5.2009  třída grandinteršampionů  CACS, BIV, NOM  S.Ojaniemi
 MVK Opava  8.11.2008  třída grandinteršampionů  CACE  Y. Roca-Folch
 MVK Ostrava  17.8.2008  třída grandinteršampionů  CACE  L. Burani
 MVK Rybnik  20.7.2008  třída grandinteršampionů  CACE, BIV, NOM  C. Kowalczuk
 MVK Ostrava  14.10.2007  třída grandinteršampionů  CACE  M. Peltonen
 MVK Ostrava  13.10.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  L. Comorio
 MVK Ostrava  18.8.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  L. Burani
 MVK Brno  23.6.2007  třída mezinárodních šampionů  V2  J. Kytlerová
 MVK Kraków  10.6.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  G. Grob
 MVK Ostrava  21.4.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB BIV  J. Lamprecht
 MVK Ostrava  21.1.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  F. Milcent
 MVK Ostrava  20.1.2007  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  V. Riznar-Resetic
 MVK Olomouc  3.12.2006  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  B. Němcová
 MVK Opava  22.10.2006  třída mezinárodních šampionů  CAGCIB  MUDr. M. Říhová

MVK Opava

21. 10. 2006

třída šampionů

CACIB NOM

G. Mantovani

MVK Bratislava

16. 9. 2006

třída šampionů

CACIB

D. Mastrangelo

MVK Havířov

1. 5. 2006

třída šampionů

CACIB

E. Reijers

MVK Cieszyn

29. 4. 2006

otevřená třída

CAC ¦Champion

T. Friskovec

MVK Ostrava

8. 1. 2006

otevřená třída

CAC

A. Shchukin

MVK Ostrava

7. 1. 2006

otevřená třída

Ex2

E. Reijers

MVK Nitra

26. 11. 2005

otevřená třída

CAC

MVDr. K. Mahelková

MVK Ostrava

16. 10. 2005

třída 6-10 měsíců

V1 NOM

E. Wieland-Schilla

MVK Ostrava

15. 10. 2005

třída 6-10 měsíců

V1

MVDr. K. Mahelková

MVK Valtice

26. 6. 2005

třída 3-6 měsíců

V1

Ing. B. Mahelka

MVK Bohumín

23. 4. 2005

třída 3-6 měsíců

V1

MUDr. M. Říhová

 

 


Kiss Me Macola 13

MVK Ostrava

24.4.2010

třída 6-10 měsíců  

V1

J. Flechter

MVK Ostrava

31.1.2010   

třída 6-10 měsíců   

V1 

R. Voehringer

NVK Uherské Hradiště

23.1.2010   

třída 6-10 měsíců       

V1     

G. Laskowska-Malaga

 

 


CH PR Lucky z Hvozdnice*CZ

MVK Pardubice

23. 10. 2004

třída premiorů  

CAPIB   

B. Němcová

MVK Hradec n. M.

17. 10. 2004   

třída kastrátů  

CAP  

S. Bruin

MVK Hradec n. M.

16. 10. 2004   

třída kastrátů       

CAP     

G. Dumigan

MVK Bratislava          

18. 9. 2004  

třída kastrátů        

CAP   

MVDr. K. Mahelková

MVK Brno

27.6.2004

třída šampionů

V1 ohne

D. Sagurski

MVK Brno

26.6.2004

třída šampionů

V1 ohne

J. Kytlerová

MVK Ostrava 

19.10.2003 

třída šampionů

CACIB

L. Comorio

MVK Ostrava 

18.10.2003   

třída šampionů

V1 ohne

J. Knýová

MVK Bratislava    

20.9.2003

třída šamponů  

CACIB

PharmDr. M. Kabina 

MVK Žilina 

4.5.2003 

třída otevřená

CAC  

N. Sidorova

MVK Frýdek-Místek

3.5.2003

třída otevřená 

V1 ohne 

MUDr. M. Říhová

MVK Hradec Králové

12.4.2003 

třída otevřená 

CAC

MVDr. K.Mahelková, J.Kytlerová

MVK Bratislava

6.4.2003 

třída otevřená

CAC   

MVDr. K. Mahelková

MVK Prostějov  

1.12.2002 

třída 6-10 měsíců 

V1   

PharmDr. M. Kabina

MVK Pardubice

16.11.2002

třída 6-10 měsíců

V1 

MUDr. M. Říhová

MVK Ostrava  

20.10.2002

třída 3-6 měsíců 

V1   

J. Kytlerová

MVK Ostrava

19.10.2002 

třída 3-6 měsíců  

V1 Nom  

K. Preiss     

 

 

Zpět