Skutečná láska nikdy nic nepotřebuje, vždy jen dává.     

Gándhí

         

 

22. 12. 2007  

   
2. 12. 2007  

Od posledního focení koťátek uběhlo velmi rychle dalších 14 dní a na malých je to vidět. Dělají každý den pokroky nejen v hrách. Na stránkách koťátek přinášíme jejich dnešní fotografie.

   
18. 11. 2007   Na stránky aktuální nabídky koťátek byly přidány nové fotografie prcků ve věku 4 týdnů. Koťátka už definitivně po dlouhém naléhání své mamči opustila dosavadní pelíšek. Začínají podnikat první procházky po pokoji a zkoušejí první vzájemné kamarádské zápasy.
   
17. 11. 2007  

Přidali jsme na stránky "Odchovy" letošní koťátka a doplnili fotogalerii odchovaných koťátek.

   
11. 11. 2007  

Uběhl další týden a Boninčina koťátka se začínají na zatím vratkých nožičkách procházet po svém pelíšku. Nové fotografie prcků jsou umístěny v sekci koťátek.

           

 

   
10. 11. 2007  

Dostali jsme nádherné fotografie kočičky Jasmine Lilianne Silver Rain*CZ. Za fotografie děkujeme majitelce kočičky a fotografce Monice Šimíčkové.

 

   

   
   
4. 11. 2007  

Koťátka budou zítra mít 14 dnů. Před pár dny otevřela očička a zvědavě pozorují okolní svět. Na stránky koťátek jsme přidali jejich první samostatné fotografie. Denní světlo nebylo příliš ideální, takže fotky jsou trošičku tmavší. Nechtěli jsme bleskem dráždit krátce otevřená kotěcí očička. 

   
27. 10. 2007  

V pondělí 22. 10. 2007 se Bonni narodila koťátka. Oba rodiče si tento vrh naplánovali zcela sami, k čemu jim byl nápomocný pokažený zámek ve dveřích :) Miminek je pět, tři liloví kluci a dvě holky lilové bikolor s ideálním rozmístěním bílé barvy. Jejich první fotky zveřejníme v nejbližších dnech.

   
26. 10. 2007  

V pátek 28. 9. 2007 jsme byl s Elfi v Polsku v Bielsko-Biale na sonografickém vyšetření dědičného onemocnění srdce - HCM (hypertrofická srdeční kardiomyopatie). Výsledek je negativní. Vše máme doloženo certifikátem. V říjnu jsme se zúčastnili s Gasparem a Elfi výstavy v Ostravě. V sobotu Gaspar obdržel poslední CAGCIB, který mu scházel do ukončení titulu grandinterchampion a v neděli dostal první certifikát CACE na titul evropský šampion. Pro naší Elfi byla výstava méně úspěšná. V sobotu obdržela známku velmi dobrá. Je fakt, že kondice Elfi po intenzivních říjích nebyla ještě zcela optimální, což se posuzovatelce p. Milcent nelíbilo. Na výstavě byly rovněž kočičky z našeho chovu. V sobotu modrobílý Gucci získal poslední CACIB nezbytný pro přidělení titulu mezinárodního šampiona. Lilový bikolor Charley obdržel ve třídě koťat 6-10 měsíců hodnocení výborná 1 a byl nominován do BIS. Ve třídě kastrátů se v sobotu představila poprvé dcera naší Elfi, Helyanta. Obdržela certifikát CAP a nominaci do BIS, kde získala titul nejlepší krátkosrsté kastrátky. V neděli ve třídě koťat 3-6 měsíců obdržela malá Jaina hodnocení výborná 2. Posuzovatel dal přednost starší kočičce, která už vyrostla z miminkovského věku. Pro lilového bikolora Finleyho byla nedělní výstava úspěšná. Získal CACIB, BIV (nejlepší lilový bikolor výstavy) a nominaci do BIS. Všem majitelům děkujeme za prezentaci a gratulujeme.

   
7. 9. 2007  

Všechna naše koťátka už našla své nové domovy. Děkujeme jejich novým majitelům za lásku a péči, kterou jim věnují. Od poslední aktualizace stránek jsme se zúčastnili několika výstav. V červnu jsme byli s Gasparem na výstavě v Brně. V konkurenci dvou dalších kocourků získal Ex2. Na výstavě byli rovněž dva kocourci a jedna kočička z našeho chovu. Modrý bikolor Gucci získal CAC a BIV (nejlepší modrobílá britská kočka). Lilový bikolor Finley obdržel oba dva dny CAC a v sobotu nominaci. Na výstavě ukončil titul Champion. Lilová kočička Herriet získala Ex3. S Bonni jsme se zúčastnili 5.8.2007 výstavy v Olomouci. Bonni získala CAGCIB, BIV a nominaci do BIS. Na výstavě byli rovněž její tři synové. Finley získal v sobotu Ex2 a v neděli CACIB. Jeho mladší bráška Chimalli ve třídě koťat obdržel Ex1 a Gucci ve třídě otevřené poslední CAC, čímž splnil podmínky pro udělení titulu Champion. Za následující fotky z výstavy děkujeme p. Matysiakovi z chovatelské stanice BriBeri*PL.

IC Bonni Mon Isena*PL

Gucci Silver Rain*CZ

CH Finley Silver Rain*CZ

Další srpnová výstava nás čekala v Ostravě. V sobotu 18. 8. 2007 na ní získal Gaspar v konkurenci jednoho kocourka CAGCIB. Bonni v neděli obdržela rovněž CAGCIB a zúčastnila se výběru do nominace. Gucci získal svůj první CACIB a stal se nejlepším britským modrým bikolorem výstavy (BIV). Další výstava nás čekala 1. 9. 2007 v Polsku ve Wroclavi, kde v sobotu probíhala speciální soutěž britek. Bonni získala na výstavě poslední CAGCIB pro udělení titulu Grandinterchampion a byla rovněž nominována do speciální soutěže britských koček v kategorii dospělých koček spolu s dalšími třemi kočkami. Kocourek Gucci získal druhý CACIB. Všem kočičkám gratulujeme a děkujeme jejich majitelům za reprezentaci naší stanice.

   
7. 6. 2007  

Koťátka Camelie mají dnes 5 týdnů. Prckové se naučili sami baštit, používat záchodek a vrhli se do prvních sourozeneckých zápasů. V pokoji už prozkoumali všechno do posledního milimetru a začínají zvědavě zahlížet i do vedlejší místnosti. Zde najdete jejich nové fotografie.

   
24. 5. 2007  

Kocourci z vrhu CH jsou už ve svých nových domovech. Děkujeme jejich majitelům za lásku a péči, kterou jim věnují. Na cestu k novým páníčkům ještě čeká Cherianne, a tak dělá společnost Iokimu. Koťátka z vrhu J už mají 3 týdny a pomalu už začínají přemýšlet, jak se dostat z pelíšku do okolí na průzkum. Do fotogalerie jsme přidali jejich nové fotografie. Focení si nejvíce užívala malá Jasminka. Nejdříve to vypadalo, že ji nic neprobudí, ale po chvilce rozjela pózování na plno jako správná ostřílená modelka. Posuďte sami.

 

   
9. 5. 2007  

Na stránky nabídky koťátek jsme přidali první samostatné fotografie mrňousků Camelie.

   
7. 5. 2007  

Ve čtvrtek 3. 5. 2007 v noci se Camelii narodila koťátka. Máme pět koťátek, na jejichž první společné fotografie se můžete podívat zde. Pokud máte zájem, můžete si koťátka zarezervovat a domluvit návštěvu. Kontakt najdete v příslušné záložce.

   
1. 5. 2007  

Malé plyšové kuličky povyrostly a s plným nasazením se pustily do činností všeho druhu od atletiky přes zápasy bez pravidel ve volném stylu až po zahradničení nebo čtení novin. Nové fotky koťátek najdete zde. Po fyzicky náročných aktivitách přichází únava a spánek, a tak se spí různě a všude. 

Najdou se ovšem výjimky, které ještě mají síly sledovat v akrobatické pozici velkoplošnou televizi.

  S Gasparem jsme byli 21. 4. 2007 na výstavě v Ostravě. Získal další CAGCIB a BIV.

   
28. 3. 2007  

Čas běží a prckové rostou v očích. Starší koťátka měla včera 6 týdnů, mladšímu byly 3 týdny. Větší prckové už zkušeně používají kočičí WC a vzorně baští různé dobrůtky. Nové fotky koťátek najdete zde.

   
18. 3. 2007  

Koťátka Bonni budou mít v úterý 20. 3. 2007 pět týdnů. Pomalu se učí baštit jiné papáníčko než mléko maminky a někteří už chodí na záchůdek.  V úterý 6. 3. 2007 se Elfi narodil jedináček, krémový kocourek. Na stránkách koťátek najdete nové fotografie kočičích miminek Bonni a Elfi.

   
4. 3. 2007  

Na stránky koťátek jsme přidali jejich dnešní fotografie. Prckové začínají svými zatím nejistými krůčky podnikat první vratké procházky po pelíšku. Nejdůležitější pro ně ale stále zůstává vybojovat nejlepší pozici v mléčném baru a po jídle se dobře vyspinkat.

   
25. 2. 2007  

Koťátka rostou a začínají pomalu otevírat oči. Jejich fotografie ve věku 1 týdne si můžete prohlédnout zde.

   
18. 2. 2007  

V úterý 13. 2. 2007 se narodilo 5 koťátek. Bližší informace najdete zde. Ve spřátelené chovatelské stanici Noblesse Charm*CZ jsou volná dvě koťátka.

   
2. 2. 2007  

Ve dnech 20. 1. a 21. 1. 2007 jsme byli s Gasparem na MVK v Ostravě. V neděli se výstavy zúčastnila rovněž Camelia. Gaspar obdržel oba dny CAGCIB a Camelia CACIB. V sobotu se na výstavě představil ve třídě koťat 6-10 měsíců čokoládový kocourek po Gasparovi - Pello Victory Bohemia*CZ, který v konkurenci dalšího kocourka získal Ex1. Ve stejný den ve stejné soutěžní třídě dostala lilová kočička Belissa Blue Shine*CZ, dcera Gaspara a vnučka naší Lucky, hodnocení Ex1 a nominaci do BIS. V neděli se výstavy zúčastnil modrobílý kocourek  Gucci s hodnocením Ex1 a nominací do BIS. Všem kočičkám a jejich majitelům gratulujeme k hezkým výstavním úspěchům. 

   
8. 12. 2006  

Všechna naše koťátka našla své nové domovy. Děkujeme jejich majitelům za lásku a péči, kterou kočičkám dávají. Během uplynulého měsíce jsme se zúčastnili s našimi čtyřnožci dvou výstav. Na MVK v Nitře 12. 11. 2006 získala Bonni třetí CAGCIB. V neděli 3. 12. 2006 jsme byli s Camelií a Gasparem na MVK v Olomouci. Gaspar získal druhý CAGCIB a Camelia první CACIB. Výstavy se zúčastnil rovněž Gucci Silver Rain*CZ, který získal V1 a nominaci do Best in Show. Na výstavě byl rovněž kocourek Finley Silver Rain*CZ,který dostal po oba dny hodnocení V1, přičemž v sobotu měl konkurenci dalšího kocourka.

   
2. 11. 2006  

Po dlouhé době přinášíme aktuální informace z našeho kočičího světa. Gaspar a Bonni se zúčastnili 16.9.2006 výstavy v Bratislavě. Bonni dostala poslední CACIB a splnila tak podmínky pro získání titulu mezinárodní šampion. Gaspar dostal svůj druhý CACIB. Úspěšná byla i výstava v Opavě 21. a 22.10. 2006, na které jsme byli s Bonni, Gasparem a s koťátky Herriet a Finleyem. Bonni oba dny získala CAGCIB. Gaspar v sobotu dostal poslední CACIB a tím splnil podmínky pro udělení titulu mezinárodní šampion. Byl rovněž nominovaný do Best in Show. V neděli získal první CAGCIB. Úspěšná byla i koťátka. Malá lilová Herriet získala v sobotu Ex 1 a nominaci, v neděli Ex 1. Finley dostal oba dny EX1 a v neděli byl nominován do Best in Show. Na své první výstavě se v sobotu 21.10.2006 rovněž představil ve třídě koťat 6-10 měsíců modrý bikolor Gucci Silver Rain*CZ. Získal Ex1 a BIV. Děkujeme zároveň jeho majitelce za lásku a péči, kterou Guccimu dává. Stále ještě máme volné dvě lilové kočičky a téměř osmiměsíčního kocourka Finleyho. Jejich fotografie si můžete prohlédnout ve sekci koťátek.        

   
8. 8. 2006  

Koťátka dnes mají 3 týdny. Pomalu už se začínají zajímat o okolní svět za hranicemi pelíšku, takže co nevidět podniknou své první výpravy. Kromě vydatného spánku a času na krmení se už začínají věnovat vzájemným hrám a prvním hravým potyčkám. I když jim pelíšek nedává moc velkou šanci na rozběh, začínají už pomalu testovat rychlost svých zatím vratkých nožiček. Nové fotografie koťátek najdete na jejich stránkách zde nebo v fotogalerii vrhu H.

   
28. 7. 2006  

Naší Elfi a Gasparovi se 18. 7. 2006 narodila tři koťátka. Máme jednoho krémového kocourka a dvě lilové kočičky. Více najdete v aktuální nabídce koťátek zde. Stále je ještě volný velmi milý a komunikativní kocourek Finley.

   
9. 7. 2006  

Na stránky byly přidány informace o kočičce Elfie. Kocourek Finley čeká stále na své nové milující páníčky. Dostali jsme fotografii vnučky Lucky. Je vidět, že geny se nezapřou. Na fotografii vlevo je Lucky z Hvozdnice*CZ a vpravo její vnučka Bellanie Blue Shine*CZ. Více o koťátkách ze stanice Blue Shine najdete zde

 

   
18. 6. 2006   Téměř všechna koťátka z vrhu F jsou už ve svých nových domovech. Děkujeme všem jejich majitelům za péči a lásku, kterou jim dávají. Na své hodné majitele ještě čeká poslední volný kocourek Finley, lilový bikolor. Jeho fotografie ve věku 3 měsíců najdete zde.
   
26. 5. 2006   Koťátka z vrhu G měla ve středu 9 týdnů. Zde jsme umístili jejich nové fotografie. Z vrhu F jsou volná poslední dvě koťátka lilová bikolor: kočička Fantaghiro a kocourek Finley. 
   
23. 5. 2006   Koťátka Bonni mají 11 týdnů. Jejich nové fotografie najdete zde. Na výstavě v Cieszyně 30.4.2006 získal Gaspar svůj poslední CAC a splnil podmínky pro udělení titulu Šampion. Úspěšná byla i výstava v Havířově 1.5.2006. Gaspar získal svůj první CACIB. Výstavy se zúčastnila i kočička Elfi z loňského vrhu od Bonni, která od ledna bydlí opět s námi.